Genel Bilgi

ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ

BİZİM KAMP 2019

 

PROGRAMIN HEDEFİ

Bizim Kamp 4- 8 yaş arası katılımcılara yönelik bir yaz programıdır. Programın  amacı, katılımcılara okul tecrübesinden farklı olarak bir yandan hayat tecrübesi kazandırırken bir yandan da  fiziksel gelişimlerini, dil, bilişsel ve sosyal-duygusal gelişimlerini destekleyip katılımcıların eğlenmelerini sağlamaktır. 

Katılımcılar grup arkadaşları ve liderleri ile beraber günlük akış içerisinde eğlenceli ve sürükleyici aktivitelerle kamp ortamından faydalanıp farklı deneyimler kazanırken aynı zamanda yabancı dili (İngilizce) doğal ortamda yaşama şansını yakalarlar. 

Katılımcıların bir yandan da çevreye duyarlılık, başkalarına saygı, empati, paylaşımcılık, sorumluluk gibi değerleri de öğrenmeleri ve paylaşmaları hedeflenir.

 

YAŞ GRUBU

Kampımız Ocak 2011 ile Haziran 2015 yılları arasında doğan ve en az bir yıl tam zamanlı okul tecrübesi olan katılımcılara yöneliktir.

 

DÖNEMLER

1. DÖNEM:  1 TEMMUZ PAZARTESİ -  26 TEMMUZ CUMA, 2019 (4 HAFTA)

2. DÖNEM:  29 TEMMUZ PAZARTESİ - 29 AĞUSTOS PERŞEMBE, 2019 (4 HAFTA) 

*Bayram tatili dolayısıyla 12 – 16 Ağustos tarihleri arasında programa ara verilecektir. Aktivitelere 19 Ağustos itibari ile devam edilecektir.

 

ÜCRETLER

1. ve 2. DÖNEM (4 hafta) Misafir : 5.600 TL   Mezun : 5.300 TL   Üye : 5.000 TL

*Üye indiriminde 2019 yılı aidatı dahil tüm aidatların ödenmiş olması gerekmektedir.

Kaydınız KAYIT FORMU’nu doldurduktan sonra kamp ücretini ödemenizi takiben kesinleşecektir.

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ