REVİTA NİŞANTAŞI İLE BİZİM TEPE’DE YOGA VE PİLATES!

2.4.2018 12:30:00

REVİTA NİŞANTAŞI İLE BİZİM TEPE’DE YOGA VE PİLATES!


2 Nisan itibarı ile başlayacak olan Yoga ve Pilates her Pazartesi ve Çarşamba yapılacaktır.

Sizlere günlük rutininizde daha dingin bir zihin, fit bir beden, sağlıklı bir postür, daha enerjik uyanmak, daha pozitif kalabilmek ve daha iyi bir ruh haline sahip olabilmek adına grup mat pilates ve yoga derslerimiz ile destek vermek istiyoruz.

Bu programın amacı,

  • Pilates’in postür ve duruş bozukluklarında iyileşme ve olumlu etkilerini fark edebilir hale getirebilmek
  • Yoga temelinin oluşmasını sağlamak ve yoganın bütüncül yaklaşımı ile genel hayata olumlu bakış açısını yansıtabilmek


Kimler Katılabilir? Daha önce pilates ve/ veya yoga yapmış ve/veya hiç yapmamış ve/veya pilates ve yogayı deneyimlemek ve/ veya geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Ders Programı: Minimum 5 kişi ile ders programı açılacaktır.

Ücretler nakit olarak alınmaktadır.

Her pazartesi ve çarşamba

Pilates dersi: 12.30-13.20

Yin yoga dersi:13.30-14.30

Katılım Bedeli

-tek ders 60 TL

-Aynı gün içerisinde 2 ders 110 TL

-aylık paket 780 TL

Kombin paket programları ve kayıt için bizi arayın: 0212 287-0078

 

Eğitmenler

Yoga Eğitmeni Selen ERKUT KAYIŞ
İstanbul, 1982 doğumlu Selen, Galatasaray Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunu. Profesyonel hayatta pazarlama alanında çalışırken hem işin getirdiği stres, hem de omurga problemleri nedeniyle başladığı yoga derslerinde özellikle Yin Yoga üzerine yoğunlaştı.

2013 Mayıs ayında Berra Sertel ile Yoga Alliance onaylı 200 saat Yin Yoga Eğitmenlik Eğitimi’ni, 2015 Ocak ayında Berra Sertel ile 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Temel Yoga Eğitmenlik Eğitimi’ni tamamladı. 2013 Ekim ayında Zürih’te Birthlight Perinatal Yoga hamile yogası eğitimi aldı.

Hamilelik ve doğum sürecinde hamile yogasının faydalarını deneyimleyen Selen, derslerinde, hamileliğin her aşamasında anne adaylarının yaşam standardını yükseltecek,karşılaşabilecekleri fiziksel ve ruhsal zorluklarla baş etmelerine yardımcı olacak asana ve nefes egzersizlerini uyguluyor.

Selen, 2016 Nisan ayında tamamladığı Thai Yoga Masaj Eğitimi ile dokunmanın gücünü keşfetti. Ayrıca, SheilaHaswell, HamishHendry, Didi Ananda Uttama ve Hart Lazer ile workshoplara katıldı.

Halen pazarlama alanında çalışmaya devam eden Selen, yogada öğrendiği “anda kalabilmek”, “zihni sakinleştirmek”, “sınırlarını tanımak” gibi öğretileri günlük hayatına da uyarlıyor. Yin, hatha/vinyasa ve hamile yogası alanlarında özel ve grup yoga dersleri veriyor.

Pilates Eğitmeni Esra BOZ

Uzun yıllar sporla iç içe olduktan sonra yaklaşık 3 sene önce uluslararası pilates eğitmenlik eğitimini tamamladı ve Türkiye Jimnastik Federasyonu onaylı profesyonel pilates eğitmeni oldu. Çeşitli merkezlerde pilates eğitmenliğine devam ederken hamilelik sürecindeki öğrencilerinin daha kolay bir hamilelik dönemi geçirmelerine yardımcı olmayı hedefleyerek 2016 senesinde hamile pilatesi eğitmenliğini de başarıyla tamamladı.

Esra, kendi bedensel dönüşümünde yaşadığı tecrübelerini öğrencileriyle paylaşmak ve onların yaşam kalitesini yükseltmek istemekte ve bilgi birikimini kişiye özel olarak hazırladığı programlarla hem mat pilates hem de aletli pilates aracılığıyla aktarmaktadır.

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ