Resilience Workshop

13.11.2015 00:00:00

Sürekli değişim içindeyiz ! Teknolojik gelişmeler, politik ve ekonomik belirsizlik, rekabet, yüksek beklentiler ve kısıtlı kaynaklar hayatımızı belirgin bir biçimde etkiliyor. Kültürler, değerler, roller ve iş yapış şekillerimiz değişirken, siz kendinizi bu değişimin içinde nerede görüyorsunuz?

  • Günlük yaşamınız ve işinizdeki güçlükleri nasıl yönetiyorsunuz?
  • Hedeflerinize doğru yol alırken neler sizi durduruyor ?  Yolunuza nasıl devam ediyorsunuz?
  • Yoksa hayalinizdeki yaşamdan ve işten çoktan vazgeçtiniz mi?


Amaç 

Bu çalışmada değişim ve zorluklarla başa çıkabilmek için gerekli iç kaynaklarınızın farkına varacak, hedeflerinize giden yolculukta nasıl daha esnek, güçlü, sakin ve çevik olabileceğinizi öğreneceksiniz. Güvenli bir ortamda, etkili deneyimsel uygulamalar eşliğinde, farkındalık yaratan aktiviteler ile adaptasyon kapasitenizi geliştirecek, ve “resilience” becerilerinizi güçlendireceksiniz.
 

Bu program kimler için?

  • Düşük maliyet, küçülen ekipler ile zor başarılara ulaşmak zorunda olan yöneticiler
  • Ağır iş yükü, zaman stresi ve hedef baskısı altında  çalışanlar
  • Yeni sorumluluklar, artan yükümlülükler, değişen roller ile başa çıkmakta olan kişiler
  • İş değişikliği, ayrılık, kayıp gibi yaşamın kaçınılmaz değişimlerine uyum sağlamaya çabalayan bireyler
  • İş ve ev arasında, kendi hayatlarından uzaklaşan ebeveynler

 

Tarih: 13 - 14 Kasım 2015,  9:00  - 17:00

Mekân: Bizim Tepe, Robert Kolej Mezunlar Derneği

Ücret: 1000 TL + KDV

Erken kayıt:    900 TL + KDV  (13 Ekim 2015 tarihine kadar)

Tüm materyal, öğle yemekleri ve ikramlar dahildir.

Kayıt ve iletişim:  Nagihan Batmaz (533) 682 60 76  nagihan@kazmirci.com.tr

 

Eğitmen  
 

Belkıs Kazmirci, MA, PCC

Belkıs Kazmirci, Finans, Teknoloji ve FMCG başta olmak üzere birçok farklı sektörde deneyimli bir yönetici koçu, eğitmen ve danışmandır. Üst düzey yöneticiler ve ekiplerine lider gelişimi konularında destek vermektedir. Aynı zamanda Gestalt Coaching Programında eğitimci kadrosundadır.

Robert Kolej veBoğaziçi Üniversitesinden mezun olduktan sonra, 20 yıl boyunca Finans sektöründe çokuluslu şirketlerde görev aldı ve yöneticilik yaptı. 2006 yılında kariyerini profesyonel koçluk yönüne doğru çevirdi. Gestalt Institute of Cleveland, International Gestalt Coaching Program, CTI, Co-Active Coaching Programlarının yansıra, ABD, İngiltere ve Türkiye’de çok sayıda koçluk ve psikoloji eğitimine katıldı. 2012 - 2014 de Middlesex Üniversitesi Koçluk, Danışmanlık ve Organizasyonlarda Liderlik Master programını tamamladı. 2,500 saatin üzerinde  profesyonel koçluk deneyimi olan Belkıs Kazmirci International Coaching Federation ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından verilen PCC (Professional Certified Coach) ünvanına sahiptir.

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ