Ölü Ozanlar Derneği

23.4.2016 00:00:00

“ÖLÜ OZANLAR DERNEĞİ”
23 NİSAN’DA ROBERT LİSESİ SUNA KIRAÇ SALONU’NDA!

Sizleri de bu tek gecelik özel gösterimde aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Unutulmaz filmin tiyatro oyunu “Ölü Ozanlar Derneği”, 23 Nisan 20:30’da özel gösterisini SUNA KIRAÇ sahnesinde gerçekleştiriyor!
 
Yönetmenliğini Hakan ALTINER’in yaptığı “Ölü Ozanlar Derneği” büyük usta Can GÜRZAP ve genç oyuncuların rol aldığı bir tiyatro oyunu olarak seyircileri ile bu çok özel gecede buluşuyor.

1959 Amerika’sında, aşırı disiplinli bir yatılı okuldaki gençlerin öyküsünü anlatan “Ölü Ozanlar Derneği”nde, bu gençlere, okul yönetimi ve özellikle aileleri tarafından yüklenen, ”başarılı olma zorunluluğu” doğrultusunda; ailelerinin onlar için seçtiği geleceği yaşamakla kendi istediklerini yapabilmenin önündeki engeller ve bunlarla başa çıkma yöntemleri sergileniyor. Okula yeni atanan Edebiyat Öğretmeni John KEATING, onlara “yeni ve farklı bakış açıları” sunuyor, sayılar ve formüller içinde boğulmuş bu gençleri, şiirlerin büyülü dünyasına sokuyor ve onlara, hayatlarındaki en önemli kavramın, “Carpe Diem / Anı Yaşamak” olduğunu anlatıyor.

Hayatınızı sorgulayıp, mutlaka kendinizden, okulunuzdan, ailenizden bir kesit bulacağınız “Ölü Ozanlar Derneği” için Robert Kolej Mezunlar Derneği’nden biletinizi ayırtmayı unutmayın!

Lütfen dikkat: 
Kapıda biletsiz giriş sağlanamadığından, önceden biletinizi almak durumunda olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Oyun günü bilet satışı yoktur. Okula giriş yapacak bilet almış her kişinin isminin önceden e-mail ile bildirilmiş olması gerekmektedir.

Ulaşım:  Otopark alanı kısıtlı olduğundan, kampüse özel araç kabul edilmemektedir. Girişler sadece Ulus kapısından  yapılacak olup ring seferleri ile shuttle servislerimiz hizmet verecektir. Kendi araçları ile gelmek isteyenler Bizim Tepe otoparkını kullanabilir.
 
Bilet fiyatı: 50 TL
Biletler numarasızdır.
Bilet satış yeri: RKMD
Bizim Tepe Çıkmazı, No. 2 Kuruçeşme
dernek@rkmd.org.tr
0212 287-0078

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ