KENAN TAMER İLE SAGALASSOS VE KOKU - RENK CÜMBÜŞÜ GÜNEYKENT...

9.6.2017 00:00:00

KENAN TAMER İLE SAGALASSOS VE KOKU/RENK CÜMBÜŞÜ GÜNEYKENT...

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan, dünyanın en yüksek rakımlı, 9,000 kişilik tiyatrosu, çeşmelerinin görkemi ve kendine özgü kaya mezarları ile ünlü Sagalassos antik kenti / Hacılar ve Sagalassos buluntularının sergilendiği Burdur Arkeoloji Müzesi / Koku ve renk cümbüşü Güneykent. Dünyaca ünlü Isparta gülü ve yaratıcı Güneykent kadınları ile tanışma, gül hasadına katılım.

9-11 Haziran, 2017

 

9 Haziran Cuma: İSTANBUL-ANTALYA-AĞLASUN

Credo Turizm tarafından önerilen TK 2434 uçuşu ile Istanbul Atatürk Havalimanı 19:45 hareket, Antalya Havalimanı 21:10 varış. Ağlasun’a hareket. Sagalassos Lodge & Spa’ da konaklama.

 

10 Haziran Cumartesi: AĞLASUN

Burdur Arkeoloji Müzesi hareket. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan ve çeşmelerinin görkemi ile ünlü Sagalassos antik kentini ziyaret. Öğle yemeği sonrası otele dönüş. Otelde akşam yemeği.

 

11 Haziran Pazar: AĞLASUN-GÜNEYKENT-ISPARTA-ISTANBUL

Güneykent hareket. Özel römorkörler ile gül tarlalarına ulaşım ve gül hasadı hakkında kısa bir bilgilendirme sonrası, özel keseler ile tarladan güllerin toplanması. Hasat sonrası gül fabrikası ve gül müzesine geçiş. Yaratıcılıkları hayranlık uyandıran Güneykentli kadınların ürünlerinin sergilendiği Gül Evi’ni ziyaret. Öğle yemeği sonrası Isparta Havalimanı’na transfer. Credo Turizm tarafından önerilen TK 2861 uçuşu ile Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 15:45 hareket, Istanbul Atatürk Havalimanı 17:00 varış.

 

Önemli Not:

Gül tarlalarında yoğun şekilde arı popülasyonu bulunmaktadır. Arı ve polen alerjisi olan konuklarımızın geziye katılmaya karar vermeden önce doktora danışmalarını öneririz.

 

Uçak İle Ulaşım:

Gezimiz aşagıdaki uçuşlara göre hazırlanmıştır:

 

Uçak Şirketi: Her iki uçuş için THY

Tarih: 9 Haziran, 2017

Uçuş Numarası:TK 2434

Istanbul Atatürk Havalimanı kalkış: 19:45 hareket,

Antalya Havalimanı varış: 21:10

 

Tarih: 11 Haziran, 2017

Uçuş Numarası:TK 2861

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı kalkış: 15:45 hareket,

Istanbul Atatürk Havalimanı varış: 17:00

 

İki kişilik odada kişi başı: 1,150 TL

Tek kisilik odada kişi başı: 1,300 TL

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Sagalassos Lodge & Spa otelde 2 gece konaklama.
 • 2 Öğle yemegi ve otelde 1 akşam yemeği.
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri.
 • Gül hasadı gezisi.
 • Kenan Tamer’in rehberlik hizmeti.
 • Tüm bahşişler.
 • Sağlık ve tur iptali içeren Seyahat Sigortası.
 • KDV

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Istanbul-Antalya ve Isparta-Istanbul arası gidiş-dönüş uçak bileti.
 • Fiyata dahil olan yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
 • Kişisel harcamalar.

Kayıt ve Ödeme:

Credo Turizm’den Sırma Gülgül ile 0532 263 23 41 telefon numarasından temasa geçebilir veya sirma@credotours.com adresine email atabilirsiniz.

 

Sigorta:

 • Gezi bedeline, acentanın iflasına karşı tüketiciyi koruyan Zorunlu Paket Tur Sigortası ve mücbir sebepler karşısında %20 muafiyetle Seyahatin İptali Teminatını da içeren Yurtiçi Seyahat Sigortası dahildir.
 • Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası seyahatin başlangıç ve bitiş tarihleri arasında geçerli olup gezi esnasında olabilecek yaralanma ve hastalık durumlarında 3,000 TL’ye kadar sağlık ve tedavi giderlerini sigorta poliçesindeki genel istisnalar haricinde karşılamaktadır.
 • Seyahatin İptali Teminatı %20 muafiyetle gezi bedeli kadar olup sigorta teminatında belirtilen nedenlerden dolayı seyahatin iptalini kapsar.
 • İlk ödemenin yapıldığı tarihten 24 saat sonrasına kadar Tura Katılım Formu imzalanmazsa Seyahatin İptali Teminatı ve Yurtiçi Seyahat Sigortası geçerli olmayacaktır.

Ödeme ve İptal Koşulları:

 • Gezi başlangıç tarihine 29 ila 23 gün (11-17 Mayıs aralığı) kala yapılan iptallerde “ilk ödeme” nin tamamı, 22 ila 10 gün (18-30 Mayıs aralığı) kala yapılan iptallerde “gezi bedelinin” %50 si iade edilir. Gezi başlangıç tarihine 9 gün (31 Mayıs’dan itibaren) ve daha az zaman kala yapılan iptallerde ise “gezi bedelinin” tamamı iade edilemez.
 • Turun düzenlenmesi için asgari katılımcı sayısı 15 kişidir. Bu sayıya ulaşılamadığı takdirde katılımcıya turun iptalinin bildirileceği son tarih 2 Haziran 2017’dir.

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ