Kenan Tamer`87 ile Kuzguncuk`u Keşfediyoruz

2.10.2016 00:00:00

2 Ekim’de Kenan Tamer ’87 ile  İstanbul Kuzguncuk’u keşfediyoruz. Yerinizi ayırtın!

 

Gezi Programı:

Kuzguncuk, Kuzguncuk Bostanı, Perihan Abla Sokağı, Kuzguncuk Rum Ortodoks Mezarlığı, Marko Paşa,  Beth Yaakov Sinagogu, Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi, Beylerbeyi Sarayı, Beylerbeyi (Hamid-i Evvel) Camii, Çengelköy, Aya Yorgi Rum Kilisesi, Çınaraltı, Klasik Keyifler Merkezi (Bazı yapılar dışarıdan görülecektir.) 

 

Rahat yürüyüş ayakkabıları giyilmesi ve camii ziyaretleri  için eşarp getirilmesi rica olunur. (Program hem araç hem de yürüyüş ile gerçekleşecektir.)

 

Buluşma Yeri ve Saati: The Marmara Taksim, 09:00, Üsküdar Motor İskelesi, 09:30

 

Ücret: 210 TL (Ücrete eğitmenlik, müze giriş ücreti, kulaklık, ulaşım ve KDV dahil, öğle yemeği, kişisel harcamalarınız, içecekler, çay-kahve  dahil değildir.)

 

Kayıt ve Ödeme: Credo Türkiye’den Sırma Gülgül ile 0532 263 23 41 telefon numarasından temasa geçebilir veya sirma@credotours.com adresine email atabilirsiniz.

 

Gezi İptal Koşulları:

Gezinin yapılacağı hafta Çarşamba gününe kadar olan iptallerde ücretin iadesi mümkündür. Persembe ve Cuma günü mesai bitimine kadar olan iptallerde, sebebi ne olursa olsun, iade yapılamaz veya bakiye başka bir geziye aktarılamaz. 

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ