COVID - 19 ve Sonrasında Ekonomimizi ve İnsanı Yönetmek

7.04.2020 17:00:00

Tüm mezunlarımızın ilgisini çekeceğini düşündüğümüz “Covid-19 ve Sonrasında Ekonomimizi ve İnsanı Yönetmek” başlıklı ilk webinarımız 07 Nisan Salı günü saat 17:00’de.
RKMD Yönetim Kurulu olarak mezunlarımız arasındaki iletişim bağını güçlü ve fikir alışverişi kanallarını açık tutmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Sizlere BCBTalks@RKMD Özel Gündemi ile ve çeşitli webinarlarımız ile sesleneceğiz.
Önümüzdeki günler için webinar söyleşilerimizi: Dijital Ortamda Çalışma Kültürünü Yönetmek, Sosyal Sorumlulukta Kriz Yönetimi, Marka Yönetimi, Değişen Müşteri Deneyimine Adaptasyon, Hukuki ve Mali Yükümlülüklere Yaklaşım konularında planlıyoruz.
Webinarlarımızda işlenmesini istediğiniz tüm konuları RKMD’ye iletebilirsiniz.
7 Nisan Salı günü saat 17:00’de gerçekleştireceğimiz ilk webinarımızda Ekonomist Pelin Yenigün Dilek, dünya ve Türkiye ekonomisindeki olası gelişmeleri önümüzdeki 3 aylık senaryolara göre aktarırken, Psikolog Dr. Sema Süvarioğlu, hem kurumsal çalışanlarımızı nasıl yöneteceğimizi ve hem de bireyler olarak kendi yaşamlarımızda iç dengemizi nasıl koruyabileceğimizi bizlere aktaracak.
BCBTalks@RKMD olarak özellikle siz mezunlarımızın görüşlerini almak ve ilgili sorularınızı öncelikli olarak cevaplamak isteriz.
Webinarlarımıza kayıt ve tüm sorularınız için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.
http://shorturl.at/boMQ4

Webinarımıza katılım ücretsizdir ve katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

© 2017 ROBERT KOLEJ MEZUNLAR DERNEĞİ